OTÁZKA DO SVETA:
VIE NIEKTO O NEJAKÝCH FOTO Z PREVÁDZKY ELEKTRIČKOVEJ DOPRAVY NA ANIČKU A DO ŤAHANOVIEC??? EXISTUJÚ VôBEC NEJAKÉ???
Ešte malá poznámka k spojeniu Jazera s mestom TRAM versus BUS, stále sa tu oháňate, že bus je rýchlejší. Pred 2 týždňami som robil L7 a pri TU som sa stretol s L13 a na OC Važec som prišiel skôr ako 13 a to som naťahoval čas aby som neprišiel skôr! Síce neviem koľko stratí bus na Pal-Seč (nešiel som ešte tadiaľ) ale nie je to otázka dní-mesiacov, lebo tá reko bude ešte dlhá.
VIE NIEKTO O NEJAKÝCH FOTO Z PREVÁDZKY ELEKTRIČKOVEJ DOPRAVY NA ANIČKU A DO ŤAHANOVIEC??? EXISTUJÚ VôBEC NEJAKÉ???
Ešte malá poznámka k spojeniu Jazera s mestom TRAM versus BUS, stále sa tu oháňate, že bus je rýchlejší. Pred 2 týždňami som robil L7 a pri TU som sa stretol s L13 a na OC Važec som prišiel skôr ako 13 a to som naťahoval čas aby som neprišiel skôr! Síce neviem koľko stratí bus na Pal-Seč (nešiel som ešte tadiaľ) ale nie je to otázka dní-mesiacov, lebo tá reko bude ešte dlhá.
Mozno by este stalo za to zistit, aka je situacia v SE, nielen v CEZ
, okrajovy rezim bol 12 minutovy.
Balky
Re #8667 TA: Dockaj, dockaj casu, na tuto krizovatku je uz davno spracovany projekt. Bude to krizovatka riadena svetelnymi signalmi, od Bus.stanice s moznostou odbocenia dolava. Popod zeleznicnu trat sa ma vyrazit tunel pre jeden pruh smerom do mesta(pri smere do mesta bude situovany napravo od terajsieho podjazdu-"hrdla lievika"). Druhy pruh bude vedeny v terajsom podjazde popod zelezn.trat.V opacnom smere, od mesta k colnici, budu takisto 2 pruhy vedene v terajsom podjazde.