Reply on: cestujúca #8686:
Myslím si, že presne na tvoj prípad sú určené BČK. T.j.dajú sa dobiť vopred a od dátumu, ktorý si určíš. Aspoň tak som to doteraz pochopil aj keď informovanosť zo strany DP a v DP je strohá. A v tomto momente sa mi zdá, že cestujúci vedia toho viac ako zamestnanci DP(vyzvedal som sa u revízorov).
Mozno by este stalo za to zistit, aka je situacia v SE, nielen v CEZ
, okrajovy rezim bol 12 minutovy.
Balky
Re #8667 TA: Dockaj, dockaj casu, na tuto krizovatku je uz davno spracovany projekt. Bude to krizovatka riadena svetelnymi signalmi, od Bus.stanice s moznostou odbocenia dolava. Popod zeleznicnu trat sa ma vyrazit tunel pre jeden pruh smerom do mesta(pri smere do mesta bude situovany napravo od terajsieho podjazdu-"hrdla lievika"). Druhy pruh bude vedeny v terajsom podjazde popod zelezn.trat.V opacnom smere, od mesta k colnici, budu takisto 2 pruhy vedene v terajsom podjazde.