Reakcia na: mi.v #85561:
Na Slovensku sa vždy razila zvrátená teória "dáme tam 30 aby jazdili aspoň 50". Potom to každý aj tak rešpektuje, že si tých 20 pridáva automaticky.Prečo na slovenskej diaľnici musí byť pred prejazdom do protismeru kilometer vopred šesťdesiatka, keď v CZ stačí 300 metrov vopred osemdesiatka, pričom sa v CZ tie prejazdy robia ostrejšie?
U nich štát a právo celé roky funguje presne tak. "Potrebuješ pár samopalov Serjoža? Mám známeho policajta a ten má kamaráta vojaka a on ti predá. Ak chceš väčšie množstvo, treba ísť cez ľudí na úrade guvernéra oblasti, mám tam kontakt.")
Yogi616
SU15 a tuším tá novšia SU18 (3905) by mali mať plastové sedačky, jeden klbák má koženku
3905, 3904 a 3535 nachystané v Garáži Hranečník