Ešte jedna otázka od návštevníka
Prečo autobusy medzi Perešom a Lorinčíkom jazdia "spodom" keď je tam cesta? Najmä pri R1 smer Pereš je to dosť odveci. Išiel som po tej priamej ceste pešo a nezdalo sa mi že by nemala vhodné parametre pre autobus.
Vopred ďakujem za vysvetlenie
Prečo autobusy medzi Perešom a Lorinčíkom jazdia "spodom" keď je tam cesta? Najmä pri R1 smer Pereš je to dosť odveci. Išiel som po tej priamej ceste pešo a nezdalo sa mi že by nemala vhodné parametre pre autobus.
Vopred ďakujem za vysvetlenie
Yogi616
SU15 a tuším tá novšia SU18 (3905) by mali mať plastové sedačky, jeden klbák má koženku
3905, 3904 a 3535 nachystané v Garáži Hranečník