prosim vas mozem dostat relevantnu odpoved preco vo vacsine busov je vypnuta klimatizacia? naco tam je pre srandu? clovek sa ide uvarit v tých vozoch častokrat.
Odhliadnuc od cestovného času je to hromada kilometrov navyše, k tomu ešte po kopcoch.
Ďakujem.
mi.v