Reakcia na: Spisovatel #8222:
Ha Ha Ha. Ta sme sa pobavili ?. Pozeram ze tu dnes panuje vypravdovacna nalada. Zeby tou zimou to bolo ?
To ALL: Pisem len svoj amatersky nazor takze pijimam len normalne namietky bez spochybnovania mojho zdravotneho stavu a podobne... Je dost pravdepodobne ze DPMK "odkusol velke susto a nestiha zuvat ? ". Velke projekty chcu nielen investicie ale aj CAS! Je chybou ze tam nie su poruke ludia s mocou a chutou tlacit to vsetko v pred. Zase DPMP vsadilo na variant "B". Rozbeh rychly ale ciel nizsie polozeny takze dosiahnuty za kradsi cas. A ked ste (cestujuci) v Presove spokojny zo sucastnym stavom tak DPMP uspesne dosiahol ciel. Ale zivot je neustaly pokrok... A urcite musite uznat ze keby slo vsetko dokonale a IS BUSE by sa vyuzival naplno (100%) tak nema konkureniu. Otazka je kedy ten stav nastane! Pokial sledujete ciele DPMK tak viete ze IS BUSE je nevyhnutny k ich dosiahnutiu. Citujem dopravneho riaditela DPMK:
"Novú tvár by mal dostať informačný systém vo vozidlách, ale aj na zastávkach. Urobia sa informačné tabule, cestujúci bude na zastávke vidieť, že napríklad linka č. 27 príde za šesť minút. My budeme mať k dispozícii informácie o linkách a počte cestujúcich, čo umožní správne nastaviť dopravný systém mesta."
Hudba buducnosti? To urcite. Ale ciel je jasny chce to len CAS, PENIAZE, TRPEZLIVOST a vela CHUTI do prace... ?
Diskusne forum o Papyrovych vadach este nie je, ale mozeme zalozit
Papyr
Moje nazory na KE su citatelne medzi riadkami az hroza, to je pravda. Hlupost je vsade a napriklad v Prahe jej je minimalne rovnako, ked nie viac, ako v KE. V Bratislave takisto. Ale vies co je rozdiel? Ked napises Bratislavcanovi, ze to a to v BA MHD je riesene debilne, tak to uzna. V KE nie, tam budete (niektori) hajit svoje do posledneho dychu. Preto moje rypanie do KE. Cest vynimkam, ktore su diskusii pristupne a do ktorych ani nerypem. Nepotrebujem si nic dokazovat, tu nejde o mna, ale o vasu MHD - a ostatne, "dokazovat si" cosi mozem radsej inde, ako tu