Reakcia na: 110mat110 #81823:
Samozrejme, kazda vyhovorka by mala davat zmysel ? Zmysel dava aj to, ze sa cesujuci nemusia ucit nove cestovne poriadky kazde dva tyzdne, ale pockaju s tym do septembra. Tak ako aj zachadzka linky 19 k Botanickej zahrade, sice predzluje a strpcuje cestu vsetkym, nemame vsak na normalnu nahradnu dopravu, tak platame beznymi linkami ? Co som si vsimol, linku 24 v obchadzkovej trase vyuziva fakt malokto, resp. vdaka intervalu a meskaniam je v obchadzkovom useku vyuzivana uplne nahodne, mnoho ludi si radsej pocka na "svoju" linku 19, ktora sice ide v tej istej trase, ale cestujuci ju narozdiel od 24ky poznaju.
a aj to vysvetlenie prečo ma dostalo
Isidor
Prečo už po sprejazdnení križovatky VSS nevynechajú od soboty obchádzkové zastávky na Jazere aj autobusové linky č, 12 (zo Šebastoviec) a č. 24 (z Kokšova – Bakše), sme sa v piatok nedozvedeli.
Karaffová prisľúbila odpovede v pondelok.