Reply on: Isidor #81806:
Požadoval DPMK vybudovanie električkovej trate tak, aby bola využiteľná aj pre autobusy?„Z technického ani bezpečnostného hľadiska sme netrvali na tom, aby sme mohli jazdiť autobusmi po koľajniciach.“
a aj to vysvetlenie prečo ma dostaloAkí hlúpi ľudia to len žijú mimo SVK, keď dovolili prevádzku autobusov po "koľajniciach". To ozaj niekto taký môže riadiť podnik...
Isidor
Prečo už po sprejazdnení križovatky VSS nevynechajú od soboty obchádzkové zastávky na Jazere aj autobusové linky č, 12 (zo Šebastoviec) a č. 24 (z Kokšova – Bakše), sme sa v piatok nedozvedeli.
Karaffová prisľúbila odpovede v pondelok.