Reakcia na: Troll #81753:
Tých 15 minút som prestrelil ?, prv než ma niekto bude podozrievať z navádzania iných na samovraždu, radšej napíšem, že stačia 2 minúty.
Ak ste doma niekedy varili na plynovom sporáku, asi viete, že emisie zemného plynu ste si v kuchyni ani nevšimli. Ale ak skutočne tvrdíte, že zemný plyn a nafta majú rovnaké emisie, môžete doma skúsiť variť na nafte.
(Asi ste mysleli skôr porovnateľný _objem_ emisií...)
mi.v
(Ideálne by bolo, keby sem niekto napísal aktuálne náklady na vozkm nafťáku vs. CNG v KE.)