Reakcia na: Isidor #8099:
Nemaj obavy, je to zákonom technická pamiatka. Ja mám skôr obavy zo samotného prevozu. Jednak, že z DPMK do TMB nikto neprišiel aj napriek tomu, že to bola požiadavka a takisto neboli splnené niektoré technické záležitosti. Chápem, že v DPMK majú dosť iných starostí, ale takto zanevierať na budúce najcennejšie vozidlo električkovej dopravy tiež nie je férové.
Majkl
4130, 6221, 6263, 6265, 6266, 6269, 6274, 6275, 6278 6282, 6283 (opisoval som to cez plot, ale malo by to byť OK).
BM: Cezplotovú fotku vozov možem poslať.