Reakcia na: Rthalia992 #59915:
..ok, ak chceš verím - niesom odborník na dvere ? ? ... no tá druha časť vety platí čo som napísal, nič sa poriadne nedorobí v dp - ak sa niečo opravuje, mení, a tak... a to je asi problém, neviem prečo.. ?
, snáď toho veľa nepokazia..
Rudyke902
-- rthalia992 - ináč neverím že su fungl nové - aspoň zvnútra tak nevyzerajú.. no ale nemal by biť problém ich "správne" nastaviť, ak sa to robí, nie? či asi by to bolo strašne zložité konečne raz dotiahnuť a urobiť niečo na 100 % dobre.. ?