Reply on: Rthalia992 #59913:
Ved hej ale nie je v nich žiadny rozdiel okrem ručiek zvonku a možno su pozinkovane alebo maju ten karosacky kataforezny ochranny lak, inak je to to iste a okrem dielenskych nevidi rozdiel nikto.To je to iste akokeď si kupim na auto novu kapotu ?
, snáď toho veľa nepokazia..
Rudyke902
-- rthalia992 - ináč neverím že su fungl nové - aspoň zvnútra tak nevyzerajú.. no ale nemal by biť problém ich "správne" nastaviť, ak sa to robí, nie? či asi by to bolo strašne zložité konečne raz dotiahnuť a urobiť niečo na 100 % dobre.. ?