Reakcia na: TA #59714:
1. Keď už je niekto opity tak nerozmyšla že je noc a, že niečo NEMôŽE, keby nad tym rozmyšlal tak nesadne ani opity za volant ? 2. Tak isto ti niekoho može zabiť aj opity 4é ročny policajt aj 30 ročny blbec aj 70 ročny dedo ktory neudržal volant ?

redburger