Reakcia na: Kari #59314:
Keď si tu už napísal o čakaní na zastávkach, tak minule na L15 sme na zastávke Palackého čakali na semafor smerom k Colnici. Po 4 minutách státia sme sa konečne pohli. No nič by na tom nebolo kebyže pri -10 °C nestojíme s otvorenými dverami
? ?

TA
BTW, Vario už máme (a dokonca plynové): http://www.dpmk.sk/sites/default/files/contracts/pri-000000000279.pdf