Tak tu ktosi minule písal, že nádbehy už sú minulosťou. Na KD som si naozaj viackrát všimol, že vozy čakajú na zastávkach v prípade nadbehov na čas odchodu. Dnes som chcel cestovať L19, ale došiel som na zastávku len 2 minúty pred odchodom, tak som ju nestihol, našťastie za ňou idúca L17 išla tiež o 2 (neskôr dokonca 3 minúty) skôr, tak som ani veľmi nemeškal. To keď toto si ten skvelý manažment nedokáže ustrážiť takéto drobnosti, tak potom čo od nich vlastne chceme?

TA
BTW, Vario už máme (a dokonca plynové): http://www.dpmk.sk/sites/default/files/contracts/pri-000000000279.pdf