ad ot praha:
naco su tie navestidla pod normalnymi navestidlami pre elektricky na ktorych svietia zlte pruhy podla smeru?
naco su tie navestidla pod normalnymi navestidlami pre elektricky na ktorych svietia zlte pruhy podla smeru?
... Ale tak skor ide o to, ze az na motoristov, ktorym by zase vypadol nejaky dovod preco je ich auticko tak strasne potrebne by taketo riesenie skvalitnil a zrychlil cestu mhd .. a to by mestu malo ist ...
TA
"Alebo aspoň cez víkend, aby táto linka chodila. Žije tu veľa starších ľudí. Aj v autobuse som počula, ako hovorili o tom, že sa nevedia dostať napríklad k nemocnici."
--->>> ak majú na mysli novú nemocnicu, čo asi aj hej, keďže je reč o L 18, tak po prečítaní tejto vety už nemá zmysel čítať článok ďalej
Re #58212 S499.1023: Werner, nie Wernher