Reply on: S499.1023 #58211:
takže ono to čiste technicky ide, ale je to trochu o hubu. Zober si, že v zastávke ti ostane pre jeden smer pruh široký 2,7m. Solaris má šírku 2,55m, bežne sa pre prevádzku klasických autobusov vyžaduje na komunikácii pruh šírky aspoň 3,25m.
... Ale tak skor ide o to, ze az na motoristov, ktorym by zase vypadol nejaky dovod preco je ich auticko tak strasne potrebne by taketo riesenie skvalitnil a zrychlil cestu mhd .. a to by mestu malo ist ...
TA
"Alebo aspoň cez víkend, aby táto linka chodila. Žije tu veľa starších ľudí. Aj v autobuse som počula, ako hovorili o tom, že sa nevedia dostať napríklad k nemocnici."
--->>> ak majú na mysli novú nemocnicu, čo asi aj hej, keďže je reč o L 18, tak po prečítaní tejto vety už nemá zmysel čítať článok ďalej
Re #58212 S499.1023: Werner, nie Wernher