Reakcia na: veteran #58178:
No tak z názvami ulíc je to všelijak,hold v tejto problematike nie sme znalci,aspoň vidno ako rôzne veci navzájom súvisia.Neviem či sa dočkáme ďalšieho vydania,aj to čo vyšlo je z vlastného vrecka a náklad ešte stále nie je vypredaný.V budúcnosti by to chcelo rozsiahlejšiu publikáciu/materiálov je dosatok a stále niečo pribudne/,tieto knihy sú dosť redukované kôli nákladom,ale sú a to je dobre.
Tatranka
Podobný prestrel je aj na s.51,spodný obrázok: určite to nebude v Čermeli,predpokladám obratisko v Barci,možno to niekto dokáže identifikovať.