Reakcia na: jt #48806:
Nešír tu, prosím Ťa, bludy - Bratislava žiadne viedenské MANy nekúpila. Tie MANy, ktoré v BA jazdia ako záložné vozidlá, patria súkromnej spoločnosti Zájazdy Bratislava, ktorá ich získala od rakúskeho dopravcu Dr. Richard, svojej materskej firmy. Jediné, čo máme v prenájme, sú Tedomä.
eMareq
Re #48806 jt: Zaplatiť za 40 autobusov v hotovosti je väčšia záťaž na rozpočet, ako keď ich platíš po 8 rokov.