Reakcia na: jt #48092:
http://img520.imageshack.us/img520/4726/p1070716.jpg
http://img41.imageshack.us/img41/8639/p1070717.jpg
http://img41.imageshack.us/img41/4603/p1070719.jpg
http://img41.imageshack.us/img41/8201/p1070722.jpg
http://img44.imageshack.us/img44/7312/p1070723.jpg
Kde sa podel zdravý rozum?! ? ? ?
Isidor
Do Prahy príde v najbližších rokoch 250 Škodoviek, t.j. ekvivalent 500 T, ale na vyradenie dnes ostáva len asi 300 T3. Aj keby sa postavili nejaké nové trate, tak tých 150 T6 je ideálnym kandidátom na zbavenie sa, kým sú ešte predajné (T3 nie sú, teda okrem KĽDR a spol.). A zvyšok vozového parku bude pekne unifikovaný (T3/wany a KT8, všetko s Progressom).