Urcite vsetci musia uznat, ze sucasne linkove vedenie nie je ani zdaleka dobre. Dokazom je aj toto diskusne forum, je plno podnetov od ludi. Nie je tu ani jedna pochvala, same staznosti.
DPMK by mal linkove vedenie pripravovat v spolupraci s mestskymi castami. Celu pripravu a nie len im predlozit vysledny vytvor LV. Aspon podla vyjadrenia poslancov to tak je.
DPMK by mal linkove vedenie pripravovat v spolupraci s mestskymi castami. Celu pripravu a nie len im predlozit vysledny vytvor LV. Aspon podla vyjadrenia poslancov to tak je.
5
"V pláne na tento rok je aj rekonštrukcia električkovej trate - križovatky pri športovej hale, ktorá od svojho uvedenia do prevádzky v roku 1987 nebola obnovovaná a v súčasnosti prebieha výroba koľajovej konštrukcie za účelom odstránenia havarijného stavu."