Reakcia na: Yogi616 #47367:
Ešte to prejde zariadenie na fixáciu rozchodu, taký malý žltý vozík. Potom to prejde trocha väčší žltý vozík (podbíjačka), ktorý sa zas postará o vertikálne uloženie. Trať bude určite úplne rovná, ak to neodfláknu.
eMareq
http://www.imagebam.com/image/83b8f137155228
http://www.imagebam.com/image/a3353837155230
http://www.imagebam.com/image/69ec7e37155234
http://www.imagebam.com/image/e9499237155235
http://www.imagebam.com/image/a0269237155237
http://www.imagebam.com/image/061a1837155241
T2 pripravená na jazdu
http://www.imagebam.com/image/e44e1537155242
http://www.imagebam.com/image/c4dbbc37155245
(fotky nie sú moje)