Reply on: EZL #47377:
Vďaka za doplnenie. V tomto prípade na moste nie je v podstate žiaden spodok, len tenká vrstva štrku na ktorý sa položili podvaly, ktoré obsypú štrkom. Takže aj to bude zrejme dôvod. Na moste je v tejto časti (priamo na mostnom telese) skutočne výrazne vyššia hlučnosť, hučí to tam ako na starej železnici.
eMareq
http://www.imagebam.com/image/83b8f137155228
http://www.imagebam.com/image/a3353837155230
http://www.imagebam.com/image/69ec7e37155234
http://www.imagebam.com/image/e9499237155235
http://www.imagebam.com/image/a0269237155237
http://www.imagebam.com/image/061a1837155241
T2 pripravená na jazdu
http://www.imagebam.com/image/e44e1537155242
http://www.imagebam.com/image/c4dbbc37155245
(fotky nie sú moje)