Reply on: Yogi616 #47367:
Ešte to prejde zariadenie na fixáciu rozchodu, taký malý žltý vozík. Potom to prejde trocha väčší žltý vozík (podbíjačka), ktorý sa zas postará o vertikálne uloženie. Trať bude určite úplne rovná, ak to neodfláknu.
Furčan
Re #47355 jt: nám.MMM-KVP (Myslava) boli už v planoch ako druha etapa v polovici 80 rokov, sprevadzkovanie sa planovalo na rok 1993.