Reakcia na: Vladimír #47248:
Už to tu ktosi spomínal - zastávky Napájadlá a Mlyn po novom nemajú byť obsluhované. V schéme sú zakreslené aj s linkou 19, ktorá pokračuje po Slaneckej bez zachádzky k Mlynu.Inak, neviem kto vymyslel názov zastávky "Motorest, Krásna", ale neviem ako to chápať. Buď to malo byť "Motorest Krásna", alebo "Krásna, motorest" (po vzore "Železníky, križovatka", či "VSS, križovatka"), ale nie takto.
Veď kedysi sa tak podobne otáčala L 103 - len o pár metrov južnejšie pri ČS Slovnaft a opačným smerom.
TA
bod 1. : nie 13,5' ale cca nekoordinovaných 7'
a ďalej :
ak zarátam do tejto skupiny liniek aj ŤHC - Amfiteáter - KVP, tak :
pýtaš si 4' / 10' / cca nekoordinované 4,6' / 15'
- to je aj tak stále menej, než ponúka nové LV, hoci poobede máš viac spojov, no koordinovaných bude len 8 z nich so 7,5' a do toho vopcháš 4 spoje s 12'