Reakcia na: d3k0 #47104:
s tou úvahou ohľadne trate do Barce súhlasím, ale ak tu niekto argumentuje previsom ponuky na Kuzmánke a Komenského, tak si dovolím tvrdiť, že v Barci je to niekoľkonásobne horšie. A jedna otázka: je vlastne prechod z Palackého na stanicu chodcom oficiálne povolený??? Jeden čas tam bola tabuľa so zákazom vstupu pre chodcov, dokonca tam bol vrátnik pri vjazde pre busy. Teraz tam nič také nie je, ale myslím si že len dovtedy, kým tam nebude nejaká škaredá nehoda - občas tam chodím a nie je to príjemné, vyhýbať sa busom, pretože žiaden prechod pre chodcov tam neexistuje.
Nodes