Reakcia na: patrick51 #46892:
"Linka 52 bude premávať v zrýchlenej trase Važecká – Slanecká – Perešská – Nemocnica Šaca, pričom bude zastavovať iba v mestských častiach Nad jazerom a Šaca. Ich odchody budú prispôsobené začiatkom a koncom školského vyučovania v Šaci a potrebám Nemocnice Šaca."To čo je za hlúposť? Zastávky iba v okrajových MČ Nad Jazerom a Šaca? Trasa Slanecká - Perešská, čiže to pôjde priamo po juhovýchodnom obchvate do Šace? Spojenie škôl pri linke 54 zmysel dáva, aj keď to trasovanie okolo Južnej triedy je na zamyslenie, ale tak toto? ?
jt
http://img198.imageshack.us/img198/4301/vss20.jpg
Preto som napísal, že sa zbytočne míňa, to, že k činnosti mazníka je potrebný elektrický prúd som nevedel, predpokladal som, že ide o mechanické zariadenie, nie o nejaký spotrebič, alebo čosi také. Obzvlášť preto, lebo mazníky pod mostom na druhej koľaji boli úplne suché. Ak som niekoho uviedol do omylu, alebo spôsobil nejaké problémy, ospravedlňujem sa.