Reakcia na: 5 #46486:
No a čo s tým teraz chceš spraviť? Ku Mlynu nemá zmysel tú linku dávať. Na Dneperskej sa točiť môžeš len s prihliadnutím kurých očí (súkromný majetok). Keď tú vzdialenosť narovnáš, tak si nejakých 300 m od Važeckej. Tak to ju už tam rovno potiahneš.
jt
Prestupné uzly by mali byť tri - Stanica, Palackého, NO. Každá linka by po ceste cez centrum stála na minimálne dvoch, čiže by tu bol ukážkový prestupný trojuholník a na jeden prestup by sa dalo dostať kdekoľvek, mimo najokrajovejších častí.