Reakcia na: jt #46467:
ak natiahnu L 19 až do Krásnej, tak predpokladám, predĺženie intervalov. Jednak aj preto, že to by bol priveľký luxus pre Krásnu. Ale teším sa na to, ako sa budú Krásňania sťažovať na to, že im nejdú spoje podľa CP - tak im treba.
?
eMareq
A kde konkrétne na NO by sa to hromadne prestupovalo? Tam nieje taká priestorová kapacita na uskladnenie toľkých vozidiel na taký čas (blokovalo by to ďalšiu dopravu). A niet ju ani kde vybudovať. Parkovisko v strede (kde sa kedysi takto prestupovalo) zhltne Au!!!park.