Reakcia na: Isidor #46451:
DPMK podpísal s dodávateľom elektrickej energie nový kontrakt, že si môže dovoliť prevádzkovať linku len v špičke
Za tým nie je možné vidieť nič iné než len umelé zvýšenie nákladov na ED, aby sa mohlo hovoriť, aký je to drahý druh dopravy.Nechápem, ako môže toto niekto navrhnúť. Teda rozumiem - ak mu ide len o to, aby čo najviac uškodil ED a potichu sa pokračovalo v likvidácii ED v KE.

Nodes