Reakcia na: Peter55 #46248:
Si na zlej adrese, ktovie kde a kedy vlastne tá mapa zmizla. Ja som na ňu čistou náhodou prišiel, keď som práve vychytil tento voz na exL35.Re #46246 5: No veď celé to je nekoncepčné, ako to bolo načrtnuté.
zachádzka L20 - blbosť
jeden spoj R7 - blbosť
delenie spojov L34 - blbosť
Riešenia:
- všetky spoje L10
- celotýždenná L5
jt
http://korzar.sme.sk/c/4843484/optime-ponukli-dve-riesenia-dopravy.html
Rozdelenie 34-ky na vetvy, zachádzanie spojov do Šace, či R7-ka na náklady Optimy. © 2009 DPMK