Reply on: 5 #46246:
snáď by tie nové spoje L R7 ukončili pri Optime. Aj keď nechápem, načo vymýšľajú voloviny. Jednoducho zaviesť celotýždenne L 5. Nič zložité. Zároveň na L 5 sa dá dostať 1 prestupom z každého sídliska v KE. Keby ju navyše zosynchronizovali s L R1, 20-minútový interval by bol plne dostačujúci.
jt
http://korzar.sme.sk/c/4843484/optime-ponukli-dve-riesenia-dopravy.html
Rozdelenie 34-ky na vetvy, zachádzanie spojov do Šace, či R7-ka na náklady Optimy. © 2009 DPMK