LOOOL ... Výborný návrh aby L20 zachádzala k OC OPTIMA. Čo z tejto linky? Nič, zbytočné zdržanie cestujúcich do Šace. A čo by mali z toho keď na L20 sú vypravované malé vozy. Už som tu písal, že by stačilio ak by sa zaviedla zastávka pred alebo za semaforom (pri stanovišti električiek) a nebol by problém... Či cestujúci chcú aby ich autobus odviezol až pred vchod?
snáď by tie nové spoje L R7 ukončili pri Optime.
Aj keď nechápem, načo vymýšľajú voloviny. Jednoducho zaviesť celotýždenne L 5. Nič zložité. Zároveň na L 5 sa dá dostať 1 prestupom z každého sídliska v KE. Keby ju navyše zosynchronizovali s L R1, 20-minútový interval by bol plne dostačujúci.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
eMareq
Re #46246 5: No veď celé to je nekoncepčné, ako to bolo načrtnuté.
zachádzka L20 - blbosť
jeden spoj R7 - blbosť
delenie spojov L34 - blbosť
Riešenia:
- všetky spoje L10
- celotýždenná L5