Reakcia na: Dimi #44798:
no az ked dosli vsetky ? ....ta veru tu by si nemohli dovolit taku velkolepu prezentaciu 19 autobusov na namesti ako v BA ked dosli SORy, lebo tu by potom ani nemalo co jazdit ?
som pozeral na tie fotky z nehody v mojom archive a mam aj ovela lepsie z tej 1008 a nie su na webe... ktovie preco si admin vybral prave vtedy tu najhorsiu moznu...
ale to nevadi (aj tak je ta fotka dost o nicom... :D)
RDZ 50
Re #44787 Sarko: L7 - 531 - Starý špital smer Važec, meno vodiča tajné of course, no to ako dopadla pani by som aj ja rád vedel... nabudúce nech ide do tunela, tam je to tutovka... ?