dnes som vydel všetky citelisy pri Garaži VŠA na prehliadke okolo cca 10.00 ?
som pozeral na tie fotky z nehody v mojom archive a mam aj ovela lepsie z tej 1008 a nie su na webe... ktovie preco si admin vybral prave vtedy tu najhorsiu moznu...
ale to nevadi (aj tak je ta fotka dost o nicom... :D)
RDZ 50
Re #44787 Sarko: L7 - 531 - Starý špital smer Važec, meno vodiča tajné of course, no to ako dopadla pani by som aj ja rád vedel... nabudúce nech ide do tunela, tam je to tutovka... ?