Reply on: jt #44791:
jané Verejný cintorín ? .Ta to si fajne prehnal.RDZ 50 dobre vraví,Stará nemocnica.Pozri si PRVÉ NOVINY na JOJke z 23.3.2009 a tam to bolo.Jasné vidno,že je to pred zastávkou SN. ?
som pozeral na tie fotky z nehody v mojom archive a mam aj ovela lepsie z tej 1008 a nie su na webe... ktovie preco si admin vybral prave vtedy tu najhorsiu moznu...
ale to nevadi (aj tak je ta fotka dost o nicom... :D)
Sarko
http://www.cassovia.sk/korzar/archiv/clanok.php3?sub=24.3.2009/86602K
Vie niekto nieco o tejto udalosti? Nejake podrobnosti pri ktorej zastavke sa to stalo a ktorej elektricke? Pripadne aj ako dopadla ta pani...