Reakcia na: TA #44375:
vytazenost tych liniek znacne kolise.Ale v spicke je 13 aj 52 vzdy obsadena. Niekedy sardinkovo, inokedy kulturne.
Mas pravdu, ze v nedelu o pol siedmej vecer je zazrakom, ked sa vezie 5 ludi. Ale vtedy by sme takych liniek verim nasli viacero...
? ?
DinoVelvet
Ešte k tomu sóla 3. No časom sa dožijeme toho, že z Jazera a na Jazero nepôjde nič. Rovno zrušiť celú MHD. Však vyrába len dlhy.
Kakám na to. Idem si kúpiť auto, a prispejem tak k zaplnenosti parkovísk. ?