Reakcia na: Axel #44380:
tak večer áno, nájdeš aj iné, ale L 13 a L 52L sú prázdne po celé dni počas víkendov. Nehovoriac o tom, že neraz som už videl ísť úplne prázdny spoj aj počas pracovného dňa, čo stojí za zamyslenie, na čo je dobrá taká linka ( a nebolo to skoro ráno ani neskoro večer ).
Axel
Ale v spicke je 13 aj 52 vzdy obsadena. Niekedy sardinkovo, inokedy kulturne.
Mas pravdu, ze v nedelu o pol siedmej vecer je zazrakom, ked sa vezie 5 ludi. Ale vtedy by sme takych liniek verim nasli viacero...