Reakcia na: Axel #44380:
tak večer áno, nájdeš aj iné, ale L 13 a L 52L sú prázdne po celé dni počas víkendov. Nehovoriac o tom, že neraz som už videl ísť úplne prázdny spoj aj počas pracovného dňa, čo stojí za zamyslenie, na čo je dobrá taká linka ( a nebolo to skoro ráno ani neskoro večer ).
TA
Som však zvedavý na vyťaženosť týchto liniek. Len pre zaujímavosť, včerajší spoj s odchodom o 10:36 z Pereša, viezol na trase NO - VSS, križovatka 0 ( slovom nula ) cestujúcich. A toto je bežný jav, ktorý je možné vidieť na tejto linke.