Reakcia na: Axel #44365:
o 1 ?. Ale chápem, že to nemení podstatu.Som však zvedavý na vyťaženosť týchto liniek. Len pre zaujímavosť, včerajší spoj s odchodom o 10:36 z Pereša, viezol na trase NO - VSS, križovatka 0 ( slovom nula ) cestujúcich. A toto je bežný jav, ktorý je možné vidieť na tejto linke.
? ?
RDZ 50
http://www.imhd.zoznam.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=41160&idt=u&idg=3761&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=