http://img24.imageshack.us/img24/192/cermel001.jpg -
Tato fotografia je zo 60-tych rokov. Budova podla mna stala priblizne, kde je sucasna autobusova zastavka. Dedukujem tak z priestoroveho rozlozenia elektrickoveho obratiska, ktoreho "koryto" po vybratom kolajovom zvrsku ostalo dodnes. T.j. ked sa tam pojdes pozriet v case po pokoseni travy, pekne uvidis, kadial presne kolaje viedli. Su tam dokonca dodnes aj zrezane sokle po trakcnych stlpoch, tie sa nevyberali a daju sa nahmatat v trave. Alebo ked naprsi, tak v tych otvoroch aj stoji voda. Aspon pred takymi 5-7 rokmi to tak bolo, ked som tam bol na prieskum.
Koryto potoka sa urcite nezmenilo, fotografia je z cias po spevneni koryta kamennymi murmi a oplotenim, co vyzera presne tak isto ako dnes.
Nie som si uz len isty, ci ta budova obcerstvenia, co tam dnes stoji, ci sa nachadza v strede obratiska. Aspon z dobovej fotografie sa mi vidi, ze to kryte stanoviste je uprostred. Ak su obe indicie spravne, tak potom by to mohlo znamenat, ze to obcerstvenie moze byt bud na zakladoch toho stanovistia, alebo dokonca len mierne prestavane.
Su to len moje dohady, tak budem rad, ak pripadne nejaky pamatnik upresni.
http://img13.imageshack.us/img13/8397/img2080.jpg -
Tato fotografia je vyrazne zo skorsieho obdobia niekedy okolo roku 1914, ale prekvapuje m, ze tam nevidim ziadne trolejove vedenie a aj kolaje posobia vyrazne mensim profilom. Pripada mi to ako z cias konky, ale pokial viem, trat mala byt postavena v roku 1914, cize v case zavedenia elektrickej trakcie, tak teraz neviem...
Je tam vyhybna, ktora zachadzala az za budovu "kiosku", co znamena, ze trat viedla kusok dalej a ako stoji ta pani, uz je len slepa kolaj. Cize je to pohlad z opacnej strany ako je prva fotografia, smerom zo severo-zapadu na juho-vychod (hradska musela byt po lavej ruke fotografa). Podla mojho odhadu sa toto miesto nachadza zhruba v priestore dnesnej krizovatky Cermelskej cesty a cesty veducej na Bankov.
To je somarina. To mám dopredu vedieť či mi bude cesta trvať 29 minút alebo 31? Prečo by to nemohlo fungovať aj v druhom voze? To by ten džad už nezvládol?
Minimalne polna cesta tam urcite bola, ved kedysi asfalt nepoznali a dlazba alebo macacie hlavy boli vysadou len najjuzsieho centra mesta. Za tymi stromami urcite cesta je, Jahodna, Alpinka, ci Bankov boli tiez rekreacne oblasti a hradska urcite viedla az do Margecian. Aspon vidiet, ake je to tam dnes velmi preriedene.
Zase mam jednu "prijemnu" skusenost s emdzadom nasim milovanym, 7.24 som cestoval L19 z Klimkovicovej dole na Moskovsku, tam o 7 minut prisla 72, cesta na NO trvala 12 minut, teda som dokopy precestoval 19 minut. Ten zilinsky nedorobok ma velmi zaujimavu matiku, ked mi pri oznaceni vystupu kupilo druhy hodinovy listok. DORITE DOKEDY TU BUDEME TRPIET TEN KVAZISYSTEM AJ S TYM HOVADOM CO TO DALO KUPIT??? To sa neda nijako napadnut, ked to takto okrada??? ? ? ☠
Mne sa zdá, že tok potoka bol potom čiastočne upravený. Tipujem, že tam kde boli predtým koľaje je dnes cyklochodník.
Re #43906 Nodes: Lebo istí súdruhovia s rurálnym schopnosťami, ktoré si doniesli zo svojej dzedziny začali "pretvárať" toto mesto na "svoj obraz". Veď cestovať v RTOčke bolo lepšie. ?
viem si predstaviť, kde by to malo byť, ale pletie ma to, že napravo od trate je les - alebo dokonca svah? Veď cesta smerom na Jahodnú už existuje desaťročia, ak nie storočia dokonca. Zase až tak sa údolie zmeniť nemohlo. ?
akosi mi priestorovo nesedí tá fotka. Predpokladám, že potok tečie dodnes v rovnakom koryte. Tak kde vlastne stála tá budova a kde sa nachádzala cesta smerom na Alpinku?
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
Sarko
Otvor si najprv tento link:
http://maps.google.co.uk/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=kosice+cermel&sll=48.749794,21.213055&sspn=0.040124,0.07596&gl=uk&ie=UTF8&t=k&ll=48.749136,21.231932&spn=0.002508,0.004748&z=18
http://img24.imageshack.us/img24/192/cermel001.jpg -
Tato fotografia je zo 60-tych rokov. Budova podla mna stala priblizne, kde je sucasna autobusova zastavka. Dedukujem tak z priestoroveho rozlozenia elektrickoveho obratiska, ktoreho "koryto" po vybratom kolajovom zvrsku ostalo dodnes. T.j. ked sa tam pojdes pozriet v case po pokoseni travy, pekne uvidis, kadial presne kolaje viedli. Su tam dokonca dodnes aj zrezane sokle po trakcnych stlpoch, tie sa nevyberali a daju sa nahmatat v trave. Alebo ked naprsi, tak v tych otvoroch aj stoji voda. Aspon pred takymi 5-7 rokmi to tak bolo, ked som tam bol na prieskum.
Koryto potoka sa urcite nezmenilo, fotografia je z cias po spevneni koryta kamennymi murmi a oplotenim, co vyzera presne tak isto ako dnes.
Nie som si uz len isty, ci ta budova obcerstvenia, co tam dnes stoji, ci sa nachadza v strede obratiska. Aspon z dobovej fotografie sa mi vidi, ze to kryte stanoviste je uprostred. Ak su obe indicie spravne, tak potom by to mohlo znamenat, ze to obcerstvenie moze byt bud na zakladoch toho stanovistia, alebo dokonca len mierne prestavane.
Su to len moje dohady, tak budem rad, ak pripadne nejaky pamatnik upresni.
http://img13.imageshack.us/img13/8397/img2080.jpg -
Tato fotografia je vyrazne zo skorsieho obdobia niekedy okolo roku 1914, ale prekvapuje m, ze tam nevidim ziadne trolejove vedenie a aj kolaje posobia vyrazne mensim profilom. Pripada mi to ako z cias konky, ale pokial viem, trat mala byt postavena v roku 1914, cize v case zavedenia elektrickej trakcie, tak teraz neviem...
Je tam vyhybna, ktora zachadzala az za budovu "kiosku", co znamena, ze trat viedla kusok dalej a ako stoji ta pani, uz je len slepa kolaj. Cize je to pohlad z opacnej strany ako je prva fotografia, smerom zo severo-zapadu na juho-vychod (hradska musela byt po lavej ruke fotografa). Podla mojho odhadu sa toto miesto nachadza zhruba v priestore dnesnej krizovatky Cermelskej cesty a cesty veducej na Bankov.