Čo tak si pozrieť najprv ako linky 13 a 14 premávajú a odpustiť si invektívy? To čo som napísal,som len skonštatoval.Kým chodila linka 13 cez Moyzesovu,musel som chodiť na prestup na stanicu.Medzitým sa linka 13 presmerovala cez Štefánikovu,tak si cez víkend urobím prechádzku a idem k Národnej banke a odtiaľ ku Jumbu alebo rovno ku Jumbu,ale to je už takmer 2km peši.Vždy som sa prispôsoboval tomu ako sa linky presmerovali.Trasu linky po Slovenskej by som kľudne oželel,keby chodilo niečo po Slovenskej Jednoty,ako to chvíľu aj bolo.Zo stredu Slovenskej je to celkom blízko k OD Beta,zo severu na Hlinkovu,ale z Juhu len na Alvinczyho,kde by to vyhovovalo aj mne.Predtým jak niečo napíšeš,si to pozri aspoň do siete liniek. ...
Ohľadne L8 a 24 som už vysvetlenie dostal, ja som si tie smery pomýlil. O tram zastávkach Na Knížecí viem a je to len dôkaz toho, že Anděl a Na Knížecí sú dva prestupné uzly v tesnej blízkosti.
Sarko
2) Na tieto vzťahy si sa pýtal, preto som ich uviedol. Netýka sa to len vzťahu Fejova-Bottova, ale aj ostatných. Nezmysel sa dá vyriešiť zmenou stanovíšť a bez potreby presmerovania linkového vedenia. Vždy sa aj riešila najprv otázka linkového vedenia a až v druhom rade otázka zastavovania na N.O.
3) Nie je to celkom pravda. Mohol by si rozobrať, aké boli dôvody nahrádzania spojov SAD za spoje z DPMK. Scestné je už pokračovanie L28 cez Jazero a neukončenie na OC Važec, ako to bolo kedysi.
4) Linky MHD sú linkami DPMK bez rozdielu a nevidím najmenší dôvod, prečo by sa mali rozlišovať a zastavovať na bočných uliciach. Stanovištia na Bottovej slúžili ako konečná výstupná a východzia nástupná zastávka. Dnes tam nie je konečná žiadnej linky a preto je zbytočná. K L33 - tá navrhovaná trasa ma celkom pobavila, už vidím tých turistov, ako sa zdráhajú nastúpiť na autobus s cieľovou zastávkou KREMATÓRIUM
6) Čo k tomu dodať, nemáš ani najmenší záujem pripustiť čo len jediný argument. V Tvojom prípade som ochotný akceptovať sťaženie prechodu cez Hlavnú a prechod pre chodcov na Rooseveltovej.