Reakcia na: eMareq #38977:
budú presmerované bus linky z Furče a Prešovskej (a Opátskeho), so zrušením zastávky Ľavobrežná? Či zas tradične nikto nič nevie? ?
neviem co nove tak chces dat na KVPcko ku Klastoru
ale to uz som vo sfere sci-fi ?
eMareq
Re #38983 t.p: Ten večerný 15' interval sa mi zdá trochu uletený.