Reply on: eMareq #38982:
Nie opačne: prilietavší by si spravili exkurziu cez LIX, aby nemali žiadne pochybnosti kde sú. ? (Chápem že máš toho veľa, to neponáhľa. ? ? )
neviem co nove tak chces dat na KVPcko ku Klastoru
ale to uz som vo sfere sci-fi ?
eMareq
Re #38983 t.p: Ten večerný 15' interval sa mi zdá trochu uletený.