Reakcia na: 5 #38948:
zatial este mudrlanti v magoriate neprisli na to, ze MHD je pre ludi a nie preto, aby to bola ziskova organizacia pre par jedincov.
neviem co nove tak chces dat na KVPcko ku Klastoru
ale to uz som vo sfere sci-fi ?
Dispecer
Ale napriek tomu ti na tvoje otázky odpoviem:
1. Áno. 10N, 34M,... ?
2. Ja zas stále nechápem, na čo Krásnej treba priame spojenie so Šacou... ?
3. OK, 56 zrušiť bez náhrady. ? ? (Srandujem.)
4. Všimol som si... ? V rovnakú minútu na zastávku Nám. Maratónu mieru, Radnica Starého mesta a Slovenský rozhlas by nevedel prísť ani Schumacher. ?
5. Mám zlý odhad, no... ? Keď tak rozmýšlam, reálnejší odhad bude 90 - 95%. ? V rannej špičke na 10, ale aj 34, je to dosť často plné aj 100 - 115%, ak nie viac. ?