Reply on: Dispecer #38947:
55tku si odrezal
neviem co nove tak chces dat na KVPcko ku Klastoru
a myslim, ze zrychlene linky maju opodstatnenie, ale fakt musia byt zrychlene...cize ako sa uz spominalo, pobrat ludi na sidlisku a max. 1-2 zastavky na dopravnych uzloch a ENDE.
cestovat z furce na techniku po novom ako pises: trolik + 18tka...ale 18tka by od 7:00 musela chodit asi kazdych 5-7min, aby sa vsetci ludia na 7:30 pomestili a prisli nacas + asi fakt dopr. situaciu poriesi len bus prhu, pretoze posilnujes este spoje v rannej spicke...cize viac busov, viac ludi v zapche :)) menej aut asi chodit nebude...
podla mna: uz ziadne odvsadial vsade, kratke linky, dobre intervaly (nosne linky kazdych 5 min) , nech robi DPMK linkove vedenie a nie starostovia
ale to uz som vo sfere sci-fi ?
Dispecer
Ale napriek tomu ti na tvoje otázky odpoviem:
1. Áno. 10N, 34M,... ?
2. Ja zas stále nechápem, na čo Krásnej treba priame spojenie so Šacou... ?
3. OK, 56 zrušiť bez náhrady. ? ? (Srandujem.)
4. Všimol som si... ? V rovnakú minútu na zastávku Nám. Maratónu mieru, Radnica Starého mesta a Slovenský rozhlas by nevedel prísť ani Schumacher. ?
5. Mám zlý odhad, no... ? Keď tak rozmýšlam, reálnejší odhad bude 90 - 95%. ? V rannej špičke na 10, ale aj 34, je to dosť často plné aj 100 - 115%, ak nie viac. ?