Reakcia na: eMareq #38825:
"To by bolo bars zložité ísť hneď maľovať bus pruh, treba sebe šednuc a navrhovať ďalšie možné riešenia."Niežeby som bol proti tomu pruhu, ale načo? Aby nato každý kašlal asi tak ako pred Slovanom, alebo v smere na NO?
eMareq
Iniciatíva zo strany mesta? ?
"Po získaní týchto skúseností budeme v akcii pokračovať. V pondelok 13. októbra.2008 (v rovnakom čase) za asistencie PZ SR, ktorí budú vytvárať tvrdú preferenciu pre vozidlá MHD. V ďalších dňoch (do štvrtka) bude akcia pokračovať, výsledky budú vyhodnotené a budú navrhnuté ďalšie možné riešenia."
To by bolo bars zložité ísť hneď maľovať bus pruh, treba sebe šednuc a navrhovať ďalšie možné riešenia.