Reakcia na: Alfonz Halenar #38655:
Viem o Vašich návrhoch z histórie, ja to tu akože dosť sledujem a čítam.Aha, takže nakoľko ste podali návrh (z ktorého ja nemám dodnes nič), tak už máte právo kritizovať všetko čo sa Vám nepáči. ( a práve z toho mám veľké H na výplatnej páske). V pohode, právo na to máte v každom prípade.
Skúšal som v týchto podmienkach už všeličo, aj pre mňa je prvoradá bezpečnosť. A viete čo mi z toho za tie roky najlepšie vychádza? Plašiť sa bezohľadne po uliciach na hrane bezpečnosti, pretože JA zodpovedám za svoje činy, budem za nich súdený a trestaný. To všetko si plne uvedomujem a podľa toho aj v rámci svojich schopností a možností jazdím. Ale keď ma vie niečo vytočiť, je to práve to čo tu predvádzate. Zbožňujem ľudí, ktorí ovládajú povinnosti druhých (vodičove) a pritom neovládajú často tie svoje (na margo dobiehania).
Postoj generála ma vôbec neprekvapil a iný som ani nečakal. Vy snáď áno? Gratulujem, vyhrali ste, práve ste skvalitnili dopravu v Košiciach. Pokračujte a budete jazdiť pešo, alebo v autíčku, Vy naň isto máte.
Ešte poznámočka: Vy navrhnete niečo, kde sa ja za cenu bezpečnej (ale tej vašej bezpečnej) jazdy nebudem mať kedy dostať. Neprosím si vykachličkované WC, mne skromne stačí aj latrína, na ktorú sa môžem posadiť na pre mňa dostatočný čas. Ďakujem.
.. To maju byt adekvatne vykony za "este vyssie" platy poslancov ??? Mozno Vy taky nie ste, pozname sa osobne. Ale.. Ak niekoho posudzujem (ten vodic bol mozno vynimkou), tak si najprv pozametam pred vlastnym prahom
Irisb
k dobiehajucej mamicke s dietatom...nechcem obhajovat vodica, to ohrozenie chodca na prechode je na uvazenie a postih vodica aleeee k tomu dobiehaniu ........tak jedna vec je co uz bolo spomenute, vodic pri vyjazde zo zastavky pozera do laveho zrkadla, nie po pravej strane.....druha vec....odchod je presne stanoveny, a ak ludia vedia ist na vlak, ci SAD autobus s casovym predstihom 10-15 minut, preco nevedia ist na zastavku autobusu MHD aspon 3-4 minuty skôr??....zase je vodic podla Vas na vine?....
ak mam spravne info, tak ste poslanec MZ...preco sa radsej nestarate o to aby DPMK mohol pracovat s potrebnym rocnym rozpoctom, ktory sa pohybuje podla Dimiho vo vyske okolo 900 milionov rocne, vobec vas netankuje ze sucasny rozpocet polovica je tejto sumy? ......preco svoju energiu, cas, a pracu nevenujete tomu aby sa zlepsili podmienky v DPMK.....miesto toho aby ste si kopli do jedneho vodica?? nielen Vy, ale aj Vasi kolegovia poslanci....