Pre Zachvat:
- uz som tu poslal to, co som navrhoval Filipkovi pre vodicov dpmk
pred rokom na konecnych. Taktiez som mu navrhol dohodu s vodicmi
o naraste miezd. THP nemaju stupat zarovno s vykonnymi pracovnikmi,
ktori maju hocikedy 100+ ludi v buse. Najdite v archive.
-
Minutaz odpocinku ako ju popisujete je katastrofa. Posluzi mi ako podklad
pre interpelaciu primatora. Mam ich viacero, ze vodici dpmk pracuju
v katastrofalnych podmienkach.
ALE: kedze maju zodpovednost za ludi, MUSIA dodrzat vsetko pre ich
bezpecny presun z bodu A do B. Ked idem z KVP, casto mam pocit,
ze skoncime VSETCI v priekope. A nie som sam. Ludia v buse prevracaju
oci, ako jazdia vodici dpmk.
Mozte sa spolahnut, ze budem ako poslanec robit vsetko preto, aby vodici
dpmk mali stabilne dobre pracovne podmienky a mzdy. Ale budem chciet,
aby jazdili bezpecne a neohrozovali na zdravi Kosicanov.
---
Odpoved p. Tkaca:
-
Dobry den,
plne s Vami suhlasim. Vodic bude predvolany na stretnutie s GR,
kde mu bude uvedeny postup vytktnuty. / V pripade zapretia Vami
popisanej skutocnosti by sme Vas, ak to bude mozne poziadali o
konfrontaciu s uvedenym vodicom/ Zaroven dostane upozornujuci list za
nebezpecnu jazdu.
Osobne nevidim ziaden dovod na to, aby sa vodic a kazdy zamestnanec DPMK
nemohli spravat ludsky a vodici najma bezpecne.
--
RNDr. Ing. Michal Tkac
clen predstavenstva a generalny riaditel
Dopravny podnik mesta Kosice, a.s.
Bardejovska 6
043 29 Kosice
www.dpmk.sk
tel.: 00421 55 6407 200
fax : 00421 55 6226 400
mail: dpmk@dpmk.sk
- uz som tu poslal to, co som navrhoval Filipkovi pre vodicov dpmk
pred rokom na konecnych. Taktiez som mu navrhol dohodu s vodicmi
o naraste miezd. THP nemaju stupat zarovno s vykonnymi pracovnikmi,
ktori maju hocikedy 100+ ludi v buse. Najdite v archive.
-
Minutaz odpocinku ako ju popisujete je katastrofa. Posluzi mi ako podklad
pre interpelaciu primatora. Mam ich viacero, ze vodici dpmk pracuju
v katastrofalnych podmienkach.
ALE: kedze maju zodpovednost za ludi, MUSIA dodrzat vsetko pre ich
bezpecny presun z bodu A do B. Ked idem z KVP, casto mam pocit,
ze skoncime VSETCI v priekope. A nie som sam. Ludia v buse prevracaju
oci, ako jazdia vodici dpmk.
Mozte sa spolahnut, ze budem ako poslanec robit vsetko preto, aby vodici
dpmk mali stabilne dobre pracovne podmienky a mzdy. Ale budem chciet,
aby jazdili bezpecne a neohrozovali na zdravi Kosicanov.
---
Odpoved p. Tkaca:
-
Dobry den,
plne s Vami suhlasim. Vodic bude predvolany na stretnutie s GR,
kde mu bude uvedeny postup vytktnuty. / V pripade zapretia Vami
popisanej skutocnosti by sme Vas, ak to bude mozne poziadali o
konfrontaciu s uvedenym vodicom/ Zaroven dostane upozornujuci list za
nebezpecnu jazdu.
Osobne nevidim ziaden dovod na to, aby sa vodic a kazdy zamestnanec DPMK
nemohli spravat ludsky a vodici najma bezpecne.
--
RNDr. Ing. Michal Tkac
clen predstavenstva a generalny riaditel
Dopravny podnik mesta Kosice, a.s.
Bardejovska 6
043 29 Kosice
www.dpmk.sk
tel.: 00421 55 6407 200
fax : 00421 55 6226 400
mail: dpmk@dpmk.sk
.. To maju byt adekvatne vykony za "este vyssie" platy poslancov ??? Mozno Vy taky nie ste, pozname sa osobne. Ale.. Ak niekoho posudzujem (ten vodic bol mozno vynimkou), tak si najprv pozametam pred vlastnym prahom
Irisb
k dobiehajucej mamicke s dietatom...nechcem obhajovat vodica, to ohrozenie chodca na prechode je na uvazenie a postih vodica aleeee k tomu dobiehaniu ........tak jedna vec je co uz bolo spomenute, vodic pri vyjazde zo zastavky pozera do laveho zrkadla, nie po pravej strane.....druha vec....odchod je presne stanoveny, a ak ludia vedia ist na vlak, ci SAD autobus s casovym predstihom 10-15 minut, preco nevedia ist na zastavku autobusu MHD aspon 3-4 minuty skôr??....zase je vodic podla Vas na vine?....
ak mam spravne info, tak ste poslanec MZ...preco sa radsej nestarate o to aby DPMK mohol pracovat s potrebnym rocnym rozpoctom, ktory sa pohybuje podla Dimiho vo vyske okolo 900 milionov rocne, vobec vas netankuje ze sucasny rozpocet polovica je tejto sumy? ......preco svoju energiu, cas, a pracu nevenujete tomu aby sa zlepsili podmienky v DPMK.....miesto toho aby ste si kopli do jedneho vodica?? nielen Vy, ale aj Vasi kolegovia poslanci....