Reakcia na: Furčan #3715:
O akej ruskej skodovke to hovoris? Nikde inde nez v Ostrove n.O. sa trolejbusy Skoda nevyrabali a nevyrabaju (okrem 21TrACI a 24Tr, kt. sa vyrabaju v Plzni.) Celkom urcite sa ziadne skodovacke trolejbusy nevyrobili v ZSSR.vYdel, nebolY, v_predu, vyrabalY, mohlY, lYcenciu, jazdÍť, rusku - ty si dysgrafik?
.
PvvS
http://skoda10tr.narod.ru/
http://obus.rv.ua/index.php?par=photos10tr
http://www.skoda.cz/dokumenty.asp?Q853A=C7J1P1T0K165ID3859
http://fotky.svetmhd.net/displayimage.php?album=search&cat=0&pos=0
????
Bohuzel vsechno fotomontaze. Jedna z mych kdysi byla i na IMHD.